AC1092 Assassin’s Creed III İçin PlayStore’u Öneriyor! Neden?

Yayınlandı: 28 Ağustos 2012 / Uncategorized

Assassin’s Creed III için geri sayım zamanı! Oyunun ön siparişleri PlayStore’da başladı.

Adını açıklayamayacağımız, yıllardır Türk oyun sektöründe olan, Türkiye’de e-sporlar için ciddi işlere imza atan ve dev oyunların da yerelleştirilmesi için çalışmakta olan güvenilir bir kaynak Assassin’s Creed oyunlarını Türkiye’ye getiren ve daha önce sorun yaşadığımız firmanın, kendilerine gönderdiğimiz mailleri 3. şahıslara okuttuğunu ağzından kaçırdı. Ben tabi bozuntuya vermedim, ama durum bu… Tekelciliği destekleyen, sırt sıvazlayanlarla birlik olanlara mı para kazandıracağız? Türk oyun sektörünün halin bakın.

PlayStore gerek indirimleri, gerek sunduğu taksit seçenekleriyle gayet makul. Assassin’s Creed 1092 kesinlikle PLAYSTORE’U ÖNERİYOR! Siz de çağrımıza ve boykotumuza cevap verin. Kutulu oyun isteyenler için de aşağıda bir çözüm mevcut.

2012 yılının en çok beklenen oyunlarından Assassins Creed III iki farklı paket ile Playstore’da ön-siparişte!

Efsane seri Assassins Creed’in son oyunu olan Assassins Creed III oyunculara, Connor’ın gözünden Amerika İç Savaşını anlatıyor

Oyunseverler “A Dangerous Secret” bonus görevini içeren Assassins Creed III Special Edition paketini %25 indirim ve aylık 7,5TL’den başlayan taksitlerle ön sipariş verebilecekler.http://www.playstore.com/#!/oyun/assassins-creed-iii-special-edition

Ayrıca 3 tane bonus tek kişilik görev ve 4 ekstra paket içeren Assassins Creed III Deluxe Edition paketini %25 indirim ve aylık 10TL’den başlayan taksitlerle ön sipariş verebilecekler.http://www.playstore.com/#!/oyun/assassins-creed-iii-deluxe-edition

Not: Eğer internet sağlayıcınız TTNET ise fiyatlar bir hayli düşüyor. Eğer ben kutu istiyorum derseniz Google’da küçük bir arama yaparak kutu tasarımlarına ulaşıp kendi kutunuzu yapabilirsiniz ;)

Ürün tanıtımı:

Yıl 1775, Amerikan Kolonileri… Amerika kıtasında sivil huzursuzluk ve politik gergin ortam hüküm sürmektedir. Amerikan yerlisi bir assassin ülkesini ve insanlarını korumak için savaşırken, genç bir ülkenin devrim meşalesini yakacaktır.

Assassin’s Creed III sizi Amerikan İç Savaşı’na götürüyor, fakat bu savaş tarih kitaplarında okuduğunuzla aynı değil.

Özellikler:

  • Amerikan yerlisi bir assassin olarak, düşmanlarınızı ateşli silahlar, ok, tomahawk baltası ve daha birçok silahı kullanarak safdışı bırakın!
  • Özgürlük savaşında kıta ordusuna katılın. Silah arkadaşlarınızı yanınıza alarak kaos dolu şehir sokaklarında veya açık arazilerde yapılan meydan savaşlarında İngiliz kırmızı urbalılarını avlayın. Bir ülkeyi şekillendiren savaşın gerçek yüzünü yaşayın.
  • Tarihteki en kanlı savaş olan Amerikan Devrimi’nin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarın.
  • Güçlü grafikler, gerçeğinden farksız animasyonlar, yoğun çatışmalar ve gelişmiş fizikle sayesinde oyun deneyiminde bir devrim yaratan şok edici yepyeni bir teknoloji olan Anvil Next oyun motorunun gücüne şahit olun.

Deluxe Edition İçerikleri:

3 ilave Tek Kişilik Görev

-Lost Mayan Ruins
Connor’un görevi onu gizemler ve cevaplarla dolu eski bir Maya Piramidine götürecek. Ölümcül, vahiş ve güzel bir silah olan, Captain Kidd’in çelik kılıcına sahip olma şansı sizi bekliyor.

-Ghost of War
Devrimin gidişatı, Tapınak Şövalyelerinin lehine dönmektedir. Düşmanlarınızı alt edin ve güçlü bir Amerikan Yerlisi silahı olan Pontiac’s War Club’u ele geçirin.

-A Dangerous Secret
Bu görevde devrimin temellerini tehlikeye düşürebilecek bir sırra karşı savaşacaksınız. Eğer başarılı olursanız, özel bir silah olan Flintlock Musket ile ödüllendirileceksiniz.

4 Ekstra Paket:

• Captain of the Aquila
• Colonial Assassin
• Sharpshooter Çoklu oyuncu Paketi
• RedCoat Çoklu oyuncu Paketi

Special Edition İçeriği:

Şimdi ön sipariş verin ve bonus bir tek kişilik görevi kazanın: “A Dangerous Secret”. Bu görevde devrimin temellerini tehlikeye düşürebilecek bir sırra karşı savaşacaksınız. Eğer başarılı olursanız, özel bir silah olan Flintlock Musket ile ödüllendirileceksiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s